Ubytování

Letos budeme ubytování v krásném prostředí volnočasového centra Švýcárna, který se nachází nedaleko Brna ve střední oblasti Moravského krasu.

Jak se na místo dostat

Vlakem + pěšky

… do stanice Adamov – zastávka (na trati č. 260 Praha – Česká Třebová – Brno), která se nachází 16 km od zastávky Brna hlavní nádraží. Poblíž vlakové stanice „Adamov – zastávka“ se nalézá zastávka autobusu č.157 a s ním pojedeš 4,5 km do zastávky Habrůvka, Josefov. Nebo se dá vydat po modré turistické značce (v krajním případě po silnici směr Křtiny – doporučujeme osvětleni alespoň baterkou) směr Josefov, Křtiny atd. Švýcárna se nachází 200m od zastávky po směru jízdy vpravo. Vedle brány je velká cedule penzion Švýcárna a malá cedulka EVC Švýcárna.

Autobusem

… nejlépe z Brna – Židenice ze zastávky Stará osada autobusem IDS (Integrovaný dopravní systém) č. 201 do Křtin a zde přestoupíš na autobus IDS č. 157 a s ním pojedeš do zastávky Habrůvka, Josefov. Švýcárna se nachází 200m od zastávky proti směru jízdy vpravo. Vedle brány je velká cedule penzion Švýcárna a malá cedulka EVC Švýcárna.

Autem

… EVC Švýcárna se nachází na silnici spojující obce Adamov a Křtiny. Z Brna doporučujeme jet do Adamova. Odtud se vydej po silnici směr Křtiny. Po cca 4,5 km přijedeš do areálu bývalé železářské huti Františka. Zde na konci areálu několika historických budov po pravé straně (cca 200m od budovy muzea – huti) uvidíš budovu EVC Švýcárna.

GPS souřadnice

Brána areálu EVC Švýcárna … 49°18’22.49″N,16°40’47.97″E
Hlavní budova EVC Švýcárna … 49°18’22″N,16°40’47″E

Psi

Psi jsou na této chatě povoleni.

Alkohol

Letos je možné konzumovat vlastní alkohol. (Není zde žádný místní bar v budově.) Je tedy na účastnících, aby se v tomto směru vybavili dle své chuti a potřeb. V rámci akce bude zajištěná společná bečka, která se bude řešit na místě čárkovacím systémem.

Vodní dýmky

Kdo máte, klidně vezměte sebou. V rámci jídelny a dvora je prostoru pro bezpečné pokuřování dost.

Další informace o ubytování a dopravě budou průběžně distribuovány e-mailem.